Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego 2016

W niedzielę 4 grudnia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Długosiodle rozegrano Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z gmin Długosiodło, Rząśnik oraz Wyszków. Zawody rozegrano systemem „do dwóch przegranych”.

W zawodach najlepszy okazał się ubiegłoroczny finalista – Artur Kietliński, który w meczu finałowym pokonał Oskara Kłosa 3:0. Na drugim miejscu uplasował się zawodnik gospodarzy – Maciej Pasek. W bardzo wyrównanym meczu (3:2 w setach, 12:10 w piątym secie) pokonał Oskara Kłosa. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, a nagrody sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.