Amatorski Otwarty Turniej Badmintona

W niedzielę 28 maja rozegrano w sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Długosiodle Amatorski Otwarty Turnieju Badmintona o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Do rywalizacji zgłosiło się 13 zawodników i 4 zawodniczki z Gminy Długosiodło, Warszawy, Ostrowi Mazowieckiej, Wyszkowa oraz Rzekunia. Turniej rozegrano systemem „do dwóch przegranych”, grając każdy pojedynek do jednego wygranego seta do 21 wygranych punktów.

Po 30 pojedynkach w meczu finałowym Roman Mierzejewski z Rzekunia pokonał Rafała Pawłowskiego z Długosiodła, zwyciężając 21:15. Ostatecznie drugie miejsce przypadło Robertowi Maciochowi, a trzecie Rafałowi Pawłowskiemu.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.