Aktualności Sportowe

Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - EDYCJA 2017

W minioną niedzielę, 26 listopada, odbyły się Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Odbyły się one w dwóch kategoriach: „w formule Wilks`a” oraz „wypchnij swoją masę”.

Czytaj więcej...

 

Reprezentantka Gminy na New York City Marathon

W tegorocznej edycji TCS NOWY JORK CITY MARATHON wzięło udział ponad 50000 biegaczy z całego świata. Wśród nich była reprezentantka naszej Gminy – Martyna Kulesza z Długosiodła, która pobiegła w drużynie TEAM RUNNING POLSKA. Udało jej się pokonać dystans 42 km 195 m w czasie 4h 20m 57 sek.

Czytaj więcej...

Gminne Igrzyska Sportowe - Szkół Gimnazjalnych

Terminarz współzawodnictwa w Gminnych Igrzyskach Sportowych Szkół Podstawowych kl. VII i Gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018

Czytaj więcej...

Gminne Igrzyska Sportowe - Szkół Podstawowych

Terminarz współzawodnictwa w Gminnych Igrzyskach Sportowych Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2017/2018

Czytaj więcej...

Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

Tegoroczne wakacje dobiegają końca. Ostatnią, sierpniową niedzielę można było spędzić na różne sposoby. Amatorzy zmagań sportowych zawitali do Długosiodła na Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Do rywalizacji zgłosiło się 11 drużyn, w tym 4 reprezentujące gospodarzy (Damian Kurowski z Dominikiem Icińskim, Radosław Heronimek z Maciejem Paskiem, Paweł Gałązka z Kamilem Arasimowiczem oraz Hubert Heronimek z Kamilem Bodzonem reprezentantem Wyszkowa).

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.