POWITANIE LATA 2017

„Powitanie Lata 2017” można spokojnie zaliczyć do udanych. Dopisali i mieszkańcy i goście, a wszystko za sprawą bardzo różnorodnego programu, który nie pozwolił nikomu się nudzić.

Pokaz umiejętności tanecznych i wokalnych zaprezentowały dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dalekiem oraz z Przedszkola Samorządowego w Długosiodle. Tuż po nich sceną zawładnęli młodzi tancerze ze Studia Tańca Fen, którzy w taneczny sposób zakończyli rok szkolny. Na scenie pojawili się także członkowie Stowarzyszenia „Teraz My” z Kalinowa w spektaklu „Kopciuszek”. Niezwykle emocjonujący i pełen adrenaliny pokaz akrobacji rowerowych zaprezentował Jonasz Pakulski. Podczas show widzowie przeżywali skrajne emocje, od niedowierzania, strachu i zwątpienia, po szeroki uśmiech na twarzy. Tego dnia zaprezentowali się również strażacy z OSP Długosiodło którzy pokazali, jak ratuje się poszkodowanych w pożarach i udziela się pierwszej pomocy. Chętni mogli wypróbować swoje umiejętności w tym zakresie.

Wieczór należał do fanów muzyki disco. Jako pierwszy na scenie pojawił się Dawid Bedecki, mieszkaniec Długosiodła a tuż po nim zespół Dejw. Po takim wstępie uczestnicy festynu byli gotowi na występy gwiazd wieczoru. Power Boy ze swoimi przebojami „Moja Ex”, „Perfekcyjna” czy „Księżniczka” porwał do tańca wszystkich zgromadzonych. Po koncercie fani mogli sobie zrobić zdjęcia z chłopakami z zespołu. Na finał zaśpiewała Elwira Mejk, która zaprosiła na scenę do wspólnej zabawy swoich fanów. Chętnych nie brakowało - zatańczyli wraz z nią i jej tancerzami w rytm znanych przebojów. Śmiałkowie zostali nagrodzeni płytami wokalistki.

Na wszystkich uczestników festynu czekały również stoiska gastronomiczne oraz wesołe miasteczko.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.