TREvoci w Długosiodle po raz drugi

To było wyjątkowe popołudnie, obfitujące w niezapomniane przeżycia artystyczne. Publiczność, która przybyła do parku na koncert nie zawiodła się. Artyści, którzy zagościli w Długosiodle zachwycili publiczność potęgą operowych głosów i kreacją najsławniejszych przebojów musicalowych i szlagierów muzyki filmowej.

TRE VOCI - Voytek Soko, Miłosz Gałaj i Mikołaj Adamczak, zabrali publiczność w magiczną podróż do świata największych hitów składających się na projekt „TRE VOCI with love. Koncert rozpoczął się słynną tenorową arią Kalfa z ostatniego aktu opery Turandot Giacomo Pucciniego „Nessun dorma".

Posypały się gromkie brawa, a po nich kolejne wyjątkowe wykonania, m. in. słynnego utworu Ennio Morricone z filmu „Misja”,” tematu z filmu „Ojciec chrzestny”, „O sole Mio”, „My way”, a na zakończenie „Time to say goodbye”.

Długimi, niemilknącymi owacjami na stojąco mieszkańcy gminy pożegnali wykonawców, którzy wzbudzili zachwyt i pozostawili niezatarte wspomnienia.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wioleta Frontczak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.