Aktualności w Gminie

Zapraszamy na kolejny koncert w parku!

Czytaj więcej...

 

Animacje dla dzieci

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa do Miejsc Pamięci Narodowej

Wycieczka rowerowa do Miejsc Pamięci Narodowej była kolejną wakacyjną atrakcją przygotowaną dla młodzieży przez Centrum Kultury. We wtorek 6 lipca kilkunastoosobowa grupa rowerzystów wyruszyła na trasę. Pierwszym przystankiem był Lipniak Majorat, miejsce największej zbrodni ludobójstwa we wsi polskiej. Następnie wycieczka przejechała do Pecynki obejrzeć pomnik upamiętniający największą bitwę w Puszczy Białej podczas działań wojennych. Stamtąd przejechano do Małaszka, gdzie w 31 sierpnia 1944 roku wycofujące się oddziały niemieckie rozstrzelały co najmniej 30 osób. Wycieczkę zakończono wspólnym posiłkiem przy ognisku w Długosiodle.

Czytaj więcej...

Wakacyjny Tydzień z GCIKSiR i Biblioteką

W tygodniu pełnym przygód zorganizowanym przez GCIKSiR i Bibliotekę wzięło udział 20 dzieci z terenu gminy. Dzieciaki nie mogły się nudzić. Oprócz wycieczek i turniejów sportowych wzięły udział m.in. w warsztatach "las w słoiku", lekcjach pływania, gościły w remizie OSP w Długosiodle. Miały możliwość poczuć się niczym Charlie Bucket odwiedzając fabrykę… lodów. Eksperymenty z ciekłym azotem i lodowy poczęstunek wywołały szeroki uśmiech na każdej twarzy.

Czytaj więcej...

Koncert Mavi & Aretha

W niedzielne popołudnie w parku w Długosiodle odbył się niesamowity koncert, dwóch niezwykle utalentowanych artystek Mavi & Arlethy.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.