Aktualności w Gminie

Koronawirus - komunikat

Czytaj więcej...

 

Dzień Kobiet 2020

Powiedzieć, że kobiety są ważne, to jakby nic nie powiedzieć. Nie ma dziś dziedziny, w której nie odgrywałyby ważnej roli lub nie osiągnęły sukcesów. Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania PANIOM podziwu za to jakie są i docenić ich osiągnięcia. O tym, jak są wyjątkowe, przekonywali uczniowie Zespołu Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Starym Bosewie. Najbardziej spodobało się publiczności określenie wieku kobiet: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, nastolatka, młoda kobieta, młoda kobieta i... młoda kobieta. - Niech każdy dzień będzie kwiatem, który zakwita w waszych rękach - zgromadzonym młodym kobietom życzyła męska część uczniowskiej społeczności. Do występu przygotowała młodzież Marzena Długołęcka.

Czytaj więcej...

Bal Karnawałowy Seniorów

We wtorek, 25 lutego, seniorzy po raz kolejny udowodnili, że wiek nie jest żadną przeszkodą dla osób lubiących towarzystwo i świetną zabawę. Z przytupem pożegnali karnawał a energicznym pląsom na parkiecie towarzyszyło wspólne śpiewanie znanych piosenek. Na stołach roiło się od smacznych potraw przyrządzonych przez Seniorki, m. in. własnoręcznie wykonane pączki i faworki. Wspaniała atmosfera i doskonała muzyka, a przede wszystkim dobry humor były gwarancją udanej zabawy. Wszyscy uczestnicy zakończyli imprezę uśmiechnięci, pełni wrażeń i nadziei na ponowne spotkanie.

Czytaj więcej...

FERIE 2020

Ferie zimowe minęły ale pozostały miłe wspomnienia. Było mnóstwo atrakcyjnych propozycji dla tych, którzy nie wyjechali na zimowiska. Aktywność fizyczna i rozrywka łączyły się z zajęciami edukacyjnymi, dzięki czemu każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas - inspirująco i ciekawie. Oprócz cieszących się popularnością gier planszowych i zajęć plastycznych dzieci uczestniczyły w warsztatach rysowania długopisem 3D. Zamieniły zwykłe rysunki w zadziwiające, perfekcyjnie realistyczne arcydzieła.

Czytaj więcej...

Wernisaż malarski Justyny Brejnak

W minioną sobotę odbył się wernisaż wystawy malarstwa Justyny Brejnak. Artystka urodziła się i wychowała w Długosiodle. Po ukończeniu liceum rozpoczęła naukę w Państwowym Studium Kulturalno-Oświatowym i Bibliotekarskim w Ciechanowie. Po jego ukończeniu pracowała w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie i należała do Ludowego Zespołu Artystycznego "Ciechanów". W roku 1990 przebywała w Australii, a w roku 1992 wyjechała do Francji, gdzie spędziła 13 lat i pracowała w bibliotece miejskiej. Wtedy wzięła udział w zbiorowej wystawie malarskiej w Thonon Les Bains.

Czytaj więcej...

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.