Aktualności Sportowe

Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

W mikołajkową niedzielę zakończyliśmy cykl imprez sportowych zaplanowanych na rok 2020. Ostatnim akcentem był Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego rozegrany w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Długosiodle. Do rywalizacji zgłosiło się 13 zawodników, w tym 4 z gminy Długosiodło: Paweł Gałązka, Emil Giziewicz, Rafał Grądzik i Kamil Iwański. Najlepszym okazał się Marcin Dudziec z Goworowa, który w meczu finałowym pokonał 3:1 Artura Piersę z Czerwina. W meczu o 3 miejsce Artur Piersa zwyciężył 3:2 Marcina Jastrzębskiego z Ostrowi Mazowieckiej. Najlepszym zawodnikiem z naszej gminy okazała się Paweł Gałązka, który zajął 4 miejsce.

Czytaj więcej...

 

Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W minioną niedzielę Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło zorganizowało Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody przeprowadzono w dwóch formułach. W pierwszej, gdzie wynik każdego zawodnika przeliczany jest za pomocą specjalnego kalkulatora Wilks`a, najlepszy okazał się Piotr Kandybowicz uzyskując 86,91 pkt. (wypchnął 120 kg, waga zawodnika 73,3 kg). Drugi wynik 81,49 pkt. uzyskał Paweł Gałązka (wypchnął 125 kg, waga zawodnika 86,4 kg), a trzeci Damian Brzostek 78,2 pkt (wypchnął 115 kg, waga zawodnika 80,5 kg).

Czytaj więcej...

Mini piłka nożna klasy VII i VIII

29 września na orliku w Starym Bosewie rozegrano zawody w mini piłce nożnej szkół podstawowych klas VII i VIII. W rywalizacji dziewcząt udział wzięły 3 reprezentacje ze szkół: w Dalekiem, Sieczychach i Starym Bosewie. Najlepsze okazały się zawodniczki z Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce zajęły reprezentantki szkoły w Sieczychach, a trzecie uczennice szkoły w Dalekiem.

Czytaj więcej...

Mini piłka nożna klasy VI i młodsi

We wtorek 22 września na orliku w Starym Bosewie rozegrano zawody w mini piłce nożnej szkół podstawowych klas VI i młodszych. W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się uczennice z Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce zajęły reprezentantki szkoły w Dalekiem. Turniej chłopców wygrali piłkarze ze szkoły w Długosiodle, drugie miejsce wywalczyli uczniowie ze Starego Bosewa a trzecie z Dalekiego.

Czytaj więcej...

Amatorski Otwarty Turniej Badmintona

W minioną niedzielę rozegrano kolejny turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na rok 2020. Tym razem w sali przy Szkole Podstawowej w Długosiodle spotkali się badmintoniści. Turniej rozegrano w kategorii open, systemem „brazylijskim”, grając jednego seta do 21 wygranych punktów.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.