Aktualności Sportowe

Pierwszy Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

W sobotę 3 lipca, na boisku przy basenie w Długosiodle, rozegrano Pierwszy Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

 

Amatorski Otwarty Turniej Badmintona

W sobotę 12 czerwca odbył się Amatorski Turniej Badmintona o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy współfinansowaniu Samorządu Województwa Mazowieckiego. Do udziału zgłosiło się 14 uczestników, zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych, grając jednego seta do 21 punktów.

Czytaj więcej...

Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

W mikołajkową niedzielę zakończyliśmy cykl imprez sportowych zaplanowanych na rok 2020. Ostatnim akcentem był Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego rozegrany w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Długosiodle. Do rywalizacji zgłosiło się 13 zawodników, w tym 4 z gminy Długosiodło: Paweł Gałązka, Emil Giziewicz, Rafał Grądzik i Kamil Iwański. Najlepszym okazał się Marcin Dudziec z Goworowa, który w meczu finałowym pokonał 3:1 Artura Piersę z Czerwina. W meczu o 3 miejsce Artur Piersa zwyciężył 3:2 Marcina Jastrzębskiego z Ostrowi Mazowieckiej. Najlepszym zawodnikiem z naszej gminy okazała się Paweł Gałązka, który zajął 4 miejsce.

Czytaj więcej...

Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W minioną niedzielę Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło zorganizowało Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody przeprowadzono w dwóch formułach. W pierwszej, gdzie wynik każdego zawodnika przeliczany jest za pomocą specjalnego kalkulatora Wilks`a, najlepszy okazał się Piotr Kandybowicz uzyskując 86,91 pkt. (wypchnął 120 kg, waga zawodnika 73,3 kg). Drugi wynik 81,49 pkt. uzyskał Paweł Gałązka (wypchnął 125 kg, waga zawodnika 86,4 kg), a trzeci Damian Brzostek 78,2 pkt (wypchnął 115 kg, waga zawodnika 80,5 kg).

Czytaj więcej...

Mini piłka nożna klasy VII i VIII

29 września na orliku w Starym Bosewie rozegrano zawody w mini piłce nożnej szkół podstawowych klas VII i VIII. W rywalizacji dziewcząt udział wzięły 3 reprezentacje ze szkół: w Dalekiem, Sieczychach i Starym Bosewie. Najlepsze okazały się zawodniczki z Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce zajęły reprezentantki szkoły w Sieczychach, a trzecie uczennice szkoły w Dalekiem.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.