Aktualności Sportowe

Gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym

Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle zorganizowało w dniach 9 – 10 maja gminne zawody dla szkół podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym. Młodzież rywalizowała w dwóch kategoriach. Grupa młodsza, klasy VI i młodsi, uczestniczyła w czterech dyscyplinach: biegach na 60 i 600 metrów, skoku w dal i rzucie piłką palantową. Wyniki poszczególnych konkurencji wśród dziewcząt kształtowały się następująco:

Czytaj więcej...

 

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

20 stycznia w Starym Bosewie rozegrano eliminacje gminne Drużynowych Zawodów Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: VI klasa i młodsi oraz klasy VII i VIII.

Czytaj więcej...

Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

W minioną niedzielę, 5 grudnia, odbył się Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego, jako ostatnie wydarzenie z zadania pn. „Organizacja regionalnych imprez sportowych w roku 2021”. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 22 zawodników i 1 zawodniczka. Wysoki poziom umiejętności poszczególnych uczestników przełożył się na bardzo wyrównane pojedynki. Mecze często rozstrzygały się w pięciu setach. Ostatecznie najlepszym okazał się Artur Piersa, który w pojedynku finałowym pokonał 3:1 Marcina Dudźca. W meczu o drugie miejsce Marcin Dudziec zwyciężył 3:0 Kamila Iwańskiego.

Czytaj więcej...

Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W niedzielę 28 listopada, odbyły się „Amatorskie zawody w wyciskaniu sztangi leżąc”. Zawody przeprowadzono w dwóch formułach. W pierwszej, gdzie wynik przeliczany jest za pomocą kalkulatora Wilks`a najlepszy okazał się Piotr Mertens z wynikiem 108,17 pkt (zaliczył ciężar 170 kg przy wadze 90,60 kg). Drugie miejsce wywalczył Damian Brzostek - 91,13 pkt (zaliczył ciężar 137,50 kg przy wadze 84,00 kg), a trzecie Maciej Bełza – 88,35 pkt (zaliczył ciężar 140 kg przy wadze 92,50 kg).

Czytaj więcej...

Eliminacje Halowej Piłki Nożnej

4 listopada w czwartek rozegrano w Starym Bosewie gminne eliminacje Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych w kategorii klas VI i młodszych. W rywalizacji dziewcząt zwyciężyły reprezentantki Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Długosiodle, a trzecie ze Szkoły Podstawowej w Dalekiem.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.