Aktualności Sportowe

Mini piłka nożna klasy VII i VIII

29 września na orliku w Starym Bosewie rozegrano zawody w mini piłce nożnej szkół podstawowych klas VII i VIII. W rywalizacji dziewcząt udział wzięły 3 reprezentacje ze szkół: w Dalekiem, Sieczychach i Starym Bosewie. Najlepsze okazały się zawodniczki z Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce zajęły reprezentantki szkoły w Sieczychach, a trzecie uczennice szkoły w Dalekiem.

Czytaj więcej...

 

Mini piłka nożna klasy VI i młodsi

We wtorek 22 września na orliku w Starym Bosewie rozegrano zawody w mini piłce nożnej szkół podstawowych klas VI i młodszych. W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się uczennice z Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce zajęły reprezentantki szkoły w Dalekiem. Turniej chłopców wygrali piłkarze ze szkoły w Długosiodle, drugie miejsce wywalczyli uczniowie ze Starego Bosewa a trzecie z Dalekiego.

Czytaj więcej...

Amatorski Otwarty Turniej Badmintona

W minioną niedzielę rozegrano kolejny turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na rok 2020. Tym razem w sali przy Szkole Podstawowej w Długosiodle spotkali się badmintoniści. Turniej rozegrano w kategorii open, systemem „brazylijskim”, grając jednego seta do 21 wygranych punktów.

Czytaj więcej...

II Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

W ostatnią niedzielę wakacji miłośnicy siatkówki spotkali się w Długosiodle na Drugim Mazowieckim Turnieju Siatkówki Plażowej. Mimo zimna i padającego deszczu do turnieju zgłosiło się 13 par, w tym reprezentanci gospodarzy: Maciej Pasek i Kamil Arasimowicz, Damian Brzostek i Radosław Heronimek, Maciej Brejnak i Damian Kurowski, Damian Rosiński i Michał Otwinowski oraz Hubert Heronimek grający z Kamilem Bodzonem z Wyszkowa. Zawody rozegrano systemem „brazylijskim”, grając jednego seta do 21 wygranych punktów.

Czytaj więcej...

Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego

W niedzielę 23 sierpnia rozegrano w na kortach w Długosiodle Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło ze wsparciem finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.