Turniej tenisa ziemnego

W sobotę 6 września 2014 r. Gminne Centrum Informacji Kultury, Sportu i Rekreacji zorganizowało Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Długosiodło na kortach przy Publicznej Szkole Podstawowej w Długosiodle.

Do zawodów stanęło 5 zawodników: Dariusz Galarski z Ostrowi Mazowieckiej, Bogdan Knap z Komorowa oraz trzech reprezentantów Długosiodła Michał Cichowski, Michał Gąsiewski i Michał Zdziera.

Turniej rozegrano systemem do 2 przegranych pojedynków, grając 1 seta do 9 wygranych gemów. Po rozegraniu meczy eliminacyjnych w finale zagrali Dariusz Galarski i Bogdan Knap.

Po bardzo wyrównanym pojedynku zwyciężył Dariusz Galarski 9:7. W meczu o drugie miejsce Bogdan Knap pokonał po tie break'u Michała Gąsiewskiego 7:6 (na prośbę zawodników mecz skrócono do rozegrania jednego seta do 6 wygranych gemów z tie break'iem przy stanie 6:6).

Zwycięzca otrzymał pamiątkowy puchar z rąk Wójta Gminy Długosiodło - Stanisława Jastrzębskiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.