Turniej dzikich drużyn

28 września br. Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle zorganizowało na boisku Orlik przy Zespole Szkół w Starym Bosewie Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Wójta Gminy Długosiodło.

Do rywalizacji stanęły drużyny: Wymakracz Długosiodło, Amigos, St. Bosewo, Rapid Hooligans, Trojany oraz Lipiny. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, następnie wyłoniono cztery najlepsze drużyny, które rozegrały półfinały. Do meczu o pierwsze miejsce zakwalifikowały się Wymakracz Długosiodło i Rapid Hooligans. Po ciętych zmaganiach zwycięzcą turnieju został Wymakracz Długosiodło w składzie: Emil Mostowski, Cezary Soczeń, Marcin Kwiatkowski, Maciej Pasek, Adam Wróbel, Sebastian Puścian i Bartosz Brejnak. Drugie miejsce zajęła drużyna Rapid Hooligans a na trzecim uplasował się zespół Amigos. Zwycięscy otrzymali pamiątkowe puchary, które w imieniu Wójta Gminy wręczyła Ewa Krysiak Dyrektor Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ewa Krysiak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.