Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

W niedzielę 5 lipca na gorącym piasku boiska przy basenie w Długosiodle rozegrano Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej.

Do rywalizacji stanęło 17 drużyn m.in. z Długosiodła (Hubert Heronimek i Wojeciech Kulesza oraz Radosław Heronimek z Maciejem Paskiem), Wyszkowa, Pułtuska, Warszawy i Ostrołęki. Po 9 godzinach zmagań w ponad 30 stopniowym upale, rozegraniu 30 spotkań wyłoniono pary półfinałowe. W walce o finał zagrali Hubert Heronimek i Wojciech Kulesza z Krystianem Ciszkowskim i Danielem Kęsakiem, w drugim spotkaniu Adrian Grzybowski i Krystian Kruk przeciwko Bartoszowi Karłowiczowi i Kamilowi Grzybowskiemu. Awans do finału wywalczyły pary Grzybowski/Kruk oraz Ciszkowski/Kęsak. Spotkanie to było okazją do rewanżu za ubiegłoroczny finał naszej imprezy, wówczas zwyciężyli Ciszkowski i Kęsak. W tym roku również okazali się lepsi wygrywając 21:16. W meczu o trzecie miejsce para gospodarzy Heronimek/Kulesza pokonała duet z Wyszkowa Karłowicz/Grzybowski wygrywając 21:15.

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, statuetki dla zwycięzców ufundował Samorząd Województwa Mazowieckiego a nagrody rzeczowe Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawlowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.