Wymakracz Długosiodło kończy sezon na 4. miejscu

Piłkarze z Długosiodła uplasowali się na dobrym czwartym miejscu w Tabeli Klasy B 2016/2017 w grupie Ostrołęckiej!

6 listopada o godzinie 13.00 na stadionie w Różanie Wymakracz Długosiodło rozegrał ostatni mecz rundy jesiennej. Wygrana z FC 2012 Różan aż 10 – 0 doskonale podsumowuje bardzo dobry debiutancki sezon Wymakracza. Klub rozpoczął treningi w kwietniu br. pod okiem trenera Rafała Gordziejczyka. Dzięki świetnej grze i wielkim sercom do walki piłkarze z Długosiodła uplasowali się na czwartym miejscu w Tabeli Klasy B 2016/2017 w grupie Ostrołęckiej, tracąc do lidera tylko 3 punkty.

W czwartek 10 listopada Wymakracz Długosiodło świętował swój sukces. Podczas zakończenia i podsumowania jesiennego sezonu piłkarskiego obecni byli Wójt – Stanisław Jastrzębski oraz przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło – patrona drużyny. Piłkarze otrzymali zasłużone podziękowania za ciężką pracę i bardzo dobry rezultat punktowy na zakończenie rozgrywek. Trener Rafał Gordziejczyk przyznał specjalne wyróżnienia: „dla Najlepszego Zawodnika”, którym został Adam Duda, dla „Odkrycia Sezonu” – Emila Rogalskiego oraz „Króla Strzelców” – Emila Mostowskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wioleta Frontczak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.