Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

Od kilku lat, w pierwsza lipcową niedzielę, rozgrywany jest w Długosiodle Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego. Mimo niesprzyjającej pogody do rywalizacji zgłosiło się 13 par: z Wyszkowa, Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego oraz reprezentanci Długosiodła (Maciej Pasek z Pawłem Choszczykiem, Damian Kurowski z Dominikiem Icińskim, Radosław Heronimek z Wiesławem Paskiem oraz Hubert Heronimek z Kamilem Bodzonem reprezentantem Wyszkowa). Zawody rozegrano systemem brazylijskim, rozgrywając 1 seta do 21 wygranych punktów.

Emocji pod siatką nie brakowało. Mecze były bardzo wyrównane. Po kilku godzinach zmagań wyłoniono pary półfinałowe. W pierwszym Michał Skiba i Bartosz Małkowski z Ostrołęki pokonali Jacka i Mateusza Obrębskich z Wyszkowa, w drugim Tomasz Szymborski i Sebastian Kosak z Makowa Mazowieckiego pokonali Huberta Heronimka i Kamila Bodzona. W finale, po bardzo wyrównanym pojedynku, Michał Skiba i Bartosz Małkowski pokonali 21:19 Tomasza Szymborskiego i Sebastiana Kosaka. W meczu o trzecie miejsce Jacek i Mateusz Obrębscy zwyciężyli 21:18 Huberta Heronimka i Kamila Bodzona.

Uczestnikom dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się na zakończenie wakacji 27 sierpnia 2017 r.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.