Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego

Kolejna sportowa niedziela w Długosiodle. Tym razem gościliśmy miłośników tenisa na Mazowieckim Turnieju Tenisa Ziemnego. Do turnieju zgłosiło się 9 zawodników. Rozegrano go systemem „do dwóch porażek” by każdy uczestnik po pierwszym niepowodzeniu miał jeszcze szansę na kontynuowanie udziału z zawodach. W rywalizacji wzięli udział reprezentanci naszej gminy: Maciej Pasek, Paweł Choszczyk, Dominik Iciński, Michał Zdziera, Michał Cichowski, Rafał Pawłowski i Paweł Gałązka oraz Tomasz Szymborski z Makowa Mazowieckiego i Daniel Szkopek z Wyszkowa.

Tym razem aura sprzyjała rywalizacji. Uczestnicy zostawili mnóstwo sił i potu na kortach. Mecze były bardzo wyrównane. Po kilku godzinach zmagań w meczach półfinałowych Michał Zdziera pokonał Pawła Choszczyka a Rafał Pawłowski zwyciężył Macieja Paska. W meczu finałowym Rafał Pawłowski obronił tytuł sprzed roku zwyciężając Michał Zdzierę 7:5. W meczu o drugie miejsce Michał Zdziera pokonał Michał Cichowskiego 7:5.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy współfinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.