Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

Tegoroczne wakacje dobiegają końca. Ostatnią, sierpniową niedzielę można było spędzić na różne sposoby. Amatorzy zmagań sportowych zawitali do Długosiodła na Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Do rywalizacji zgłosiło się 11 drużyn, w tym 4 reprezentujące gospodarzy (Damian Kurowski z Dominikiem Icińskim, Radosław Heronimek z Maciejem Paskiem, Paweł Gałązka z Kamilem Arasimowiczem oraz Hubert Heronimek z Kamilem Bodzonem reprezentantem Wyszkowa).

Mimo pochmurnego nieba udało się rozegrać zawody bez przerw na padający deszcz. Tym razem dość szybko zakończyli swój udział zwycięzcy lipcowego turnieju Michał Skiba i Bartosz Małkowski, którzy ponieśli dwie porażki w początkowej fazie turnieju. Rywalizacja toczyła się dalej, wyrównane pojedynki, nieszablonowe zagrania wzbudzały pozytywne emocje wśród widzów. Wsparci dopingiem Hubert Heronimek i Kamil Bodzon, Adrian Grzybowski i Krystian Kruk, Piotr Jurczyk i Michał Urbaniak awansowali do półfinałów. Jako ostatni dołączyli Bartosz Dąbrowski z Arturem Kubłem. Pierwsi wejście do finału wywalczyli Grzybowski i Kruk, którzy 21:13 pokonali Dąbrowskiego i Kubła. W drugiej parze Heronimek i Bodzon pokonali Jurczyka i Urbaniaka 21:17.

W finale już na początku spotkania Heronimek i Bodzon wypracowali sobie kilka punktów przewagi. Z biegiem meczu gra się wyrównała, ale Wyszkowianie nie byli w stanie zniwelować różnicy i ostatecznie ulegli 17:21. Cały turniej wygrali Hubert Heronimek i Kamil Bodzon, drugie miejsce zajęli Adrian Grzybowski i Krystian Kruk, trzecie Piotr Jurczyk i Michał Urbaniak (w meczu o najniższe miejsce na podium pokonali Bartosza Dąbrowskiego i Artura Kubła 21:13).

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy współfinansowaniu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.