Gminny Turniej Mini Piłki Ręcznej

6 marca br. w Zespole Szkół w Starym Bosewie rozegrano Gminny Turniej Mini Piłkę Ręcznej dla szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiły szkoły z Dalekiego, Sieczych, Długosiodła i oczywiście Starego Bosewa. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, najlepszą drużyną w kategorii dziewcząt została reprezentacja Zespołu Szkół w Starym Bosewie, która pokonała drużynę z Dalekiego 3:1, z Sieczych 5:1 oraz zremisowała z reprezentacją Długosiodła 2:2. Drugie miejsce w turnieju wywalczyła drużyna z Długosiodła a trzecie przypadło reprezentacji z Dalekiego.

W kategorii chłopców zwycięzcami turnieju została reprezentacja ze Starego Bosewa wygrywając wszystkie mecze, drugie miejsce zajęła drużyna z Długosiodła a trzecie z Dalekiego.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Marek Kaniewski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.