Amatorski Otwarty Turniej Badmintona

W sobotę 12 maja zorganizowano w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Długosiodle Amatorski Otwarty Turnieju Badmintona o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, grając w meczu jednego seta do 21 wygranych punktów.

Po 26 pojedynkach zwycięzcą został ubiegłoroczny tryumfator – Roman Mierzejewski z Rzekunia, wygrywając wszystkie 7 meczy. Drugie miejsce wywalczył Rafał Pawłowski z Długosiodła, trzecie Wojciech Trentowski z Ostrowi Mazowieckiej. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.