Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

Pierwszym wakacyjnym akcentem sportowym w Długosiodle był Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło a nagrody dla uczestników sfinansował Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Mimo niesprzyjającej aury, niskiej temperatury i wiejącego wiatru do rywalizacji zgłosiło się 16 par z Warszawy, Ostrołęki, Wyszkowa i Długosiodła. Turniej rozegrano systemem „brazylijskim” grając pierwszą rundę do 15 zwycięskich punktów, kolejne mecze do 21. Po zakończeniu 26 pojedynków wyłoniono pary półfinałowe. W nich Krystian Kruk z Adrianem Grzybowskim pokonali Piotra Jurczyka i Michała Urbaniaka a Michał Szuba i Karol Kimszal zwyciężyli parę Kamil Bodzon Hubert Heronimek. W meczu o 3 miejsce Kamil Bodzon i Hubert Heronimek okazali się lepsi od Piotra Jurczyka i Michała Urbaniaka po bardzo wyrównanym pojedynku. Finał był równie zacięty jak poprzedni mecz. Prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie a wynik ciągle był na „styku”. Ostatecznie 22:20 Michał Szuba i Karol Kimszal pokonali Krystiana Kruka i Adriana Grzybowskiego.

Zawodnikom dziękujemy za walkę, zwycięzcom gratulujemy sukcesu a wszystkich zapraszamy na drugi turniej 26 sierpnia.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.