II Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

Ostatnim wakacyjnym wydarzeniem sportowym w gminie Długosiodło był drugi Turniej Siatkówki Plażowej. Pogoda ponownie nie rozpieszczała zawodników. Mimo niskiej temperatury i przelotnych opadów deszczu stworzyli wyjątkowe widowisko. Wyrównane mecze, dobre obrony, mocne ataki, było wszystko co najlepsze w plażówce.

Po rozegraniu rund eliminacyjnych w pierwszym meczu półfinałowym Piotr Jurczyk i Michał Urbaniak z Wyszkowa pokonali 21:16 Adama i Tomasza Szymborskich z Makowa Mazowieckiego. Takim samym wynikiem zakończył się drugi półfinał, w którym Kamil Bodzon z Wyszkowa i Hubert Heronimek z Długosiodła, okazali się lepsi od Damiana Rosińskiego i Macieja Paska (obydwaj z Długosiodła).

W „finale pocieszenia” Damian Rosiński z Maciejem Paskiem pokonali Tomasza i Adama Szymborskich 21:12. W meczu o ostateczne zwycięstwo Kamil Bodzon z Hubertem Heronimkiem zwyciężyli Piotra Jurczyka i Michała Urbaniaka 21:19.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, przy finansowym wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.