Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego 2018

W niedzielę 2 grudnia rozegrano ostatni turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na bieżący rok. Po badmintonie, tenisie ziemnym, siatkówce plażowej, piłce nożnej i wyciskaniu sztangi przyszedł czas na tenis stołowy. Do udziału w Mazowieckim Turnieju Tenisa Stołowego zgłosiło się 21 zawodników i 1 zawodniczka. Zawody rozegrano systemem do 2 przegranych, grając każdy mecz do 3 wygranych setów.

Zwycięzcą turnieju został reprezentant gospodarzy Paweł Gałązka, który w meczu finałowym pokonał 3:1 Artura Piersę z Czerwina. W meczu o 2 miejsce Jarosław Dobkowski zwyciężył Artura Piersę. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

Organizatorem cyklu wydarzeń sportowych było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.