Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W dniach 12-13 lutego Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji zorganizowało w Starym Bosewie eliminacje gminne Drużynowego turnieju szkół podstawowych w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV i młodsi, V-VI, VII-VIII i III gimnazjalne, z podziałem na chłopców i dziewczęta.

W kategorii najmłodszych dziewcząt i chłopców oraz uczniów klas V-VI pierwsze i drugie miejsca wywalczyli reprezentanci szkoły w Starym Bosewie, trzecie zawodnicy ze szkoły w Długosiodle.

Spośród najstarszych dziewcząt, klas VII-VIII i III gimnazjalnych, po raz kolejny bezkonkurencyjni okazali się reprezentacji szkoły w Starym Bosewie, zajmując pierwsze i drugie miejsce, trzecie zaś wywalczyły dziewczęta ze szkoły w Długosiodle. Wśród chłopców również zwyciężyli reprezentacji ze szkoły w Starym Bosewie, drugie miejsce wywalczyli uczniowie ze szkoły w Długosiodle, trzecie - reprezentanci drugiej drużyny ze szkoły w Starym Bosewie.

Po zawodach drużynowych przeprowadzono turnieje indywidualne. Wśród najmłodszych dziewcząt wygrała Julia Osowiecka, drugie miejsce zajęła Julia Kamieniecka, trzecie - Kamila Koczkodon (wszystkie ze szkoły w Starym Bosewie). W tej samej kategorii wiekowej, w rywalizacji chłopców, pierwsze miejsce zajął Antoni Banaszek, drugie Patryk Lewandowski, trzecie Piotr Zawadzki (reprezentanci szkoły w Starym Bosewie). W rywalizacji dziewcząt klas V – VI zwyciężyła Wiktoria Uchal, drugie miejsce wywalczyła Aleksandra Łobasz, trzecie - Nikola Kruszewska (wszystkie ze szkoły w Starym Bosewie). W kategorii chłopców klas V-VI pierwsze miejsce zajął Łukasz Maj, drugie Adrian Bukowiecki, trzecie - Jakub Kolankiewicz (wszyscy ze szkoły w Starym Bosewie).

W najstarszej kategorii, spośród dziewcząt, zwyciężyła Agnieszka Kulesza, drugie miejsce zajęła Natalia Rytel (obie reprezentowały szkołę w Starym Bosewie). Trzecie miejsce wywalczyła Karolina Janik ze szkoły w Długosiodle. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Konrad Pielach, drugie Dominik Pielach, trzecie miejsce wywalczył Kacper Kobus – wszyscy reprezentowali Zespół Szkół w Starym Bosewie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.