Amatorski Otwarty Turniej Badmintona 2019

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło zorganizowało, 25 maja w sali gimnastycznej w Długosiodle, Amatorski Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Były to pierwsze zawody z cyklu imprez sportowych przewidzianych na ten rok.

Rozegrano je systemem „do dwóch przegranych” grając jednego seta do 21 wygranych punktów. Turniej wygrał reprezentant gospodarzy Rafał Pawłowski, który w meczu finałowym pokonał Michała Urbaniaka z Wyszkowa 21:13. W meczu o drugie miejsce Wojciech Trentowski z Ostrowi Mazowieckiej zwyciężył 21:13 Michała Urbaniaka.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe. Turniej był współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.