Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego

Kolejna imprezą sportową w Długosiodle był Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego. Tym razem Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło zaprosiło tenisistów na korty przy szkole podstawowej. Choć z nieba lał się żar, do turnieju zgłosiło się 18 zawodników, w tym 4 z Długosiodła: Michał Cichowski, Tomasz Otwinowski, Rafał Pawłowski i Michał Zdziera. Rywalizowano „do dwóch przegranych”, rozgrywając mecze do jednego wygranego seta.

W zawodach najlepszy okazał się Augustyn Budek, który w finale pokonał 6:2 Mirosława Gastoła, w meczu o 2 miejsce Mirosław Gastoł wygrał 7:6 z Rafałem Pawłowskim.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe nagrody sfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.