Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W minioną niedzielę w siłowni przy Centrum Kultury w Długosiodle zorganizowano Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Turniej przeprowadzono w dwóch formułach. W pierwszej, w której wynik zawodnika przeliczny jest według specjalnego kalkulatora Wilks`a, uwzględniający wypchnięty ciężar oraz masę startującego, najlepszy okazał się Krystian Piotrak z Małkini Górnej. Uzyskał wynik - 128,09 pkt (wypchnął 215 kg przy wadze ciała 105,9 kg), drugi był Piotr Mertens również z Małkini Górnej - 100,73 pkt (wypchnął 155 kg przy wadze ciała 87 kg), trzecie miejsce wywalczył reprezentant gospodarzy Damian Brzostek – 93,87 pkt (wypchnął 137,5 kg, przy masie 80 kg).

W drugiej konkurencji zawodnicy wykonywali jak największą ilość wypchnięć sztangą o ciężarze zbliżonym do ich masy ciała. Najlepszy okazał się Damian Brzostek z Długosiodła z 34 wypchnięciami, drugi był Krystian Piotrak - 31, trzeci Michał Laska – 30. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami i nagrodami rzeczowymi.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, a sfinansował je Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.