Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

28 stycznia w Starym Bosewie odbył się Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. Młodzież rywalizowała w 4 kategoriach: dziewczęta klas I-VI, chłopcy klas I- VI, dziewczęta klas VII-VIII oraz chłopcy klas VII-VIII.

W rywalizacji młodszych dziewcząt zwyciężyły reprezentantki Zespołu Szkół w Starym Bosewie: Aleksandra Łobacz, Nikola Winczewska oraz Wiktoria Uchal, drugie miejsce zajęły również uczennice z Zespołu Szkół w Starym Bosewie w składzie: Julia Osowiecka, Kamila Koczkodon, Maja Rogalska. Trzecie miejsce wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Długosiodle: Aleksandra Icińska i Dominika Kobiałka. W kategorii młodszych chłopców najlepsi reprezentanci Zespołu Szkół w Starym Bosewie: Antoni Banaszek, Piotr Zawadzki i Wiktor Kiełczewski. Drugie miejsce zajęli Piotr Reising i Jan Karamuz ze szkoły w Długosiodle, trzecie miejsce Marek Parol, Jakub Górka i Damian Kiełczewski ze szkoły w Dalekiem. W kategorii dziewcząt klas VII-VIII najlepsze okazały się uczennice ze szkoły w Dalekiem: Patrycja Gołębiewska, Laura Grzywacz i Wiktoria Dziel. Drugie miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół w Starym Bosewie Nikola Kruszewska i Alicja Kulesza, trzecie miejsce wywalczyły również uczennice ze Starego Bosewa: Magda Świderska i Dominika Szczepanik. W kategorii chłopców klas starszych zwyciężyli Adam Krupka i Adrian Bukowiecki ze Starego Bosewa, drugie miejsce zajęli Łukasz Maj, Mateusz Wolęcki i Jakub Kalankiewicz ze Starego Bosewa, trzecie Mateusz Ksiażek i Konrad Samsel ze szkoły w Długosiodle.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.