Turniej Siatkówki Plażowej 2020

Wakacje na sportowo w Długosiodle rozpoczęto turniejem siatkówki plażowej. Na boisku przy basenie stawiło się 12 par z Wyszkowa, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Różana i Długosiodła (Damian Rosiński z Maciejem Paskiem, Damian Kurowski z Maciejem Brejnakiem, Kamil Arasimowicz z Michałem Otwinowskim). Turniej rozegrano systemem „brazylijskim”, grając jednego wygranego seta do 21 punktów.

Po rozegraniu 19 meczów w meczach półfinałowych Tobiasz Wojtkowski i Kamil Bodzon pokonali 21:8 Bartosza Małkowskiego i Damiana Kwiatkowskiego a Robert Malinowski i Krzysztof Kowalski pokonali 21:19 Justynę Kowalczyk i Wojciecha Tańskiego. W meczu finałowym para Tobiasz Wojtkowski, Kamil Bodzon pokonała 21:12 Roberta Malinowskiego i Krzysztofa Kowalskiego. W meczu o trzecie miejsce Bartosz Małkowski i Damian Kwiatkowski wygrali 21:17 z Justyną Kowalczyk i Wojciechem Tańskim.

Organizatorem turnieju i fundatorem nagród było Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.