II Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

W ostatnią niedzielę wakacji miłośnicy siatkówki spotkali się w Długosiodle na Drugim Mazowieckim Turnieju Siatkówki Plażowej. Mimo zimna i padającego deszczu do turnieju zgłosiło się 13 par, w tym reprezentanci gospodarzy: Maciej Pasek i Kamil Arasimowicz, Damian Brzostek i Radosław Heronimek, Maciej Brejnak i Damian Kurowski, Damian Rosiński i Michał Otwinowski oraz Hubert Heronimek grający z Kamilem Bodzonem z Wyszkowa. Zawody rozegrano systemem „brazylijskim”, grając jednego seta do 21 wygranych punktów.

Po rozegraniu 20 meczów wyłoniono pary półfinałowe, w których Piotr Andraka i Artur Tołwiński z Białegostoku ulegli 11:21 rodzeństwu z Wyszkowa Tobiaszowi i Kacprowi Wojtkowskim. W drugim meczu Krystian Kruk i Adrian Grzybowski z Wyszkowa zwyciężyli 21:15 Huberta Heronimka i Kamila Bodzona.

Mecz finałowy to była walka punkt za punkt, często zmieniające się prowadzenie, mocne ataki i piękne obrony. Ostatecznie 21:19 zwyciężyli mistrzowie poprzedniego turnieju Krystian Kruk i Adrian Grzybowski. Drugie miejsce zajęli Tobiasz i Kacper Wojtkowscy. Trzecie wywalczyli Hubert Heronimek i Kamil Bodzon pokonując 21:14 Piotra Andrakę i Artura Tołwińskiego.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy 20 września na kolejne zawody, tym razem na turniej badmintona. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.