Amatorski Otwarty Turniej Badmintona

W minioną niedzielę rozegrano kolejny turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na rok 2020. Tym razem w sali przy Szkole Podstawowej w Długosiodle spotkali się badmintoniści. Turniej rozegrano w kategorii open, systemem „brazylijskim”, grając jednego seta do 21 wygranych punktów.

Zawody obfitowały w zacięte pojedynki, spektakularne wymiany, mocne ataki i świetne obrony. Po licznych pojedynkach wyłoniono pary półfinałowe. W pierwszym spotkali się reprezentanci Długosiodła, Rafał Pawłowski i Dominik Iciński. Lepszy okazał się ten pierwszy zwyciężając 21:7. W drugim Wojciech Trentowski z Ostrowi Mazowieckiej zwyciężył 21:18 Augustyna Budka z Wołomina. W meczu finałowym Rafał Pawłowski wygrał z Wojciechem Trentowskim 21:15. W meczu o trzecie miejsce Augustyn Budek okazał się lepszy od Dominika Icińskiego.

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.