Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W minioną niedzielę Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło zorganizowało Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody przeprowadzono w dwóch formułach. W pierwszej, gdzie wynik każdego zawodnika przeliczany jest za pomocą specjalnego kalkulatora Wilks`a, najlepszy okazał się Piotr Kandybowicz uzyskując 86,91 pkt. (wypchnął 120 kg, waga zawodnika 73,3 kg). Drugi wynik 81,49 pkt. uzyskał Paweł Gałązka (wypchnął 125 kg, waga zawodnika 86,4 kg), a trzeci Damian Brzostek 78,2 pkt (wypchnął 115 kg, waga zawodnika 80,5 kg).

W drugiej konkurencji zawodnicy wykonywali jak największą ilość wypchnięć sztangą o ciężarze zbliżonym do ich masy ciała. Najlepszy okazał się Piotr Kandybowicz z 27 wypchnięciami, drugi był Rafał Grądzik - 20, trzeci Grzegorz Szydlik – 18. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami i nagrodami rzeczowymi.

Turniej przeprowadzono dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.