Amatorski Otwarty Turniej Badmintona

W sobotę 12 czerwca odbył się Amatorski Turniej Badmintona o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy współfinansowaniu Samorządu Województwa Mazowieckiego. Do udziału zgłosiło się 14 uczestników, zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych, grając jednego seta do 21 punktów.

Najlepszym okazał się Rafał Pawłowski z Długosiodła, który w meczu finałowym pokonał 21:18 Artura Dudka z Wyszkowa. W meczu o 2 miejsce Artur Dudek zwyciężył 21:8 Dominika Icińskiego z Długosiodła.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkich zapraszamy na kolejne zawody już 3 lipca, tym razem będziemy grali w siatkówkę plażową.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.