Pierwszy Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

W sobotę 3 lipca, na boisku przy basenie w Długosiodle, rozegrano Pierwszy Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Do rywalizacji zgłosiło się 14 drużyn z Warszawy, Ostrołęki, Wyszkowa oraz Długosiodła (Maciej Pasek i Michał Otwinowski, Michał Cichowski i Radosław Heronimek, Maciej Brejnak i Damian Kurowski, Kamil Arasimowicz i Paweł Gałązka). Turniej rozegrano systemem „brazylijskim” grając każdy mecz do jednego wygranego seta do 21 punktów.

Po rozegraniu 24 meczy wyłoniono pary półfinałowe. W pierwszym Krzysztof Stępień i Kamil Boros pokonali 22:20 Kamila Miklewicza i Mariusza Orłowskiego. W drugim Kamil Bodzon i Michał Urbaniak zwyciężyli 21:12 Paulinę i Przemysława Bałdygów.

W meczu o trzecie miejsce Kamil Miklewicz i Mariusz Orłowski pokonali 21:12 rodzeństwo Bałdygów. W meczu finałowym faworyci z Wyszkowa nie zawiedli, Kamil Bodzon i Michał Urbaniak wygrali 21:11 z Krzysztofem Stępniem i Kamilem Borosem.

Cieszymy się, że turnieje w Długosiodle zyskują coraz większą renomę. Kilka lat temu w jednym z turniejów udział wzięła rozgrywająca Reprezentacji Polski – Izabela Bełcik, tym razem mieliśmy przyjemność podziwiać grę rozgrywającej mistrza Polski z Grupą Azoty Chemik Police - Pauliny Bałdygi.

Kolejny turniej „plażówki” odbędzie się 28 sierpnia, a już 11 lipca zapraszamy do Długosiodła tenisistów na Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego..

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.