Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

W minioną niedzielę, 5 grudnia, odbył się Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego, jako ostatnie wydarzenie z zadania pn. „Organizacja regionalnych imprez sportowych w roku 2021”. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 22 zawodników i 1 zawodniczka. Wysoki poziom umiejętności poszczególnych uczestników przełożył się na bardzo wyrównane pojedynki. Mecze często rozstrzygały się w pięciu setach. Ostatecznie najlepszym okazał się Artur Piersa, który w pojedynku finałowym pokonał 3:1 Marcina Dudźca. W meczu o drugie miejsce Marcin Dudziec zwyciężył 3:0 Kamila Iwańskiego.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, a sfinansował je Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.