Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego

W niedzielę 12 czerwca na kortach przy Szkole Podstawowej w Długosiodle rozegrano Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

W zawodach zwyciężył Piotr Borkowski, który w finale pokonał 7:5 Tomasza Powierzę. W meczu o drugie miejsce Tomasz Powierza uległ 0:6 Augustynowi Budkowi. W zawodach uczestniczyło 16 tenisistów, w tym 8 reprezentantów Długosiodła. Najwyżej wśród nich uplasował się Emil Giziewicz zajmując 5 miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy a już 3 lipca zapraszamy siatkarzy na pierwszy w tym roku Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.