Konkurs pt. „PRACUJ BEZPIECZNIE!”

W celu upowszechnienia wśród rolników z miejscowości Sieczychy, gm. Długosiodło, podstawowych zasad BHP przy pracach w gospodarstwie rolnym przeprowadzono działanie prewencyjne w formie konkursu pt. „PRACUJ BEZPIECZNIE!”.

Odbył się on w dniu 07.02.2019r. w Domu Sołeckim w Sieczychach. Konkurs poprzedzony został szkoleniem teoretycznym na którym zaprezentowano m.in. zestaw środków ochrony osobistej do stosowania podczas pracy z chemicznymi środkami ochrony roślin. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć wzięcia udziału w konkursie polegającym na rozwiązaniu testu składającego się z 10 pytań na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.

Laureatami konkursu zostali:

 1. miejsce Pani Godleś Teresa
 2. miejsce Pan Andryszczyk Mirosław
 3. miejsce Pani Wójcik Teresa

Konkurs zakończył się wręczeniem nagród rzeczowych w/w zwycięzcom, wyłonionym w drodze losowania. Nagrody ufundowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Oddział Regionalny w Warszawie. Szkolenie i kurs wpłynął na poszerzenie wiedzy z zakresu BHP wśród rolników z miejscowości Sieczychy.

W związku z kursem uczestnicy otrzymali od Kasy różnego rodzaju broszury i ulotki, które przybliżyły tematykę bezpiecznego wykonywania prac. Rozdano również kalendarze na rok 2019.

Dzięki szkoleniu i konkursowi, rolnicy pozyskali znaczną wiedzę, która może być wykorzystana przy wykonywaniu prac rolniczych we własnych gospodarstwach.

Samodzielny Inspektor
Magdalena Banasiak
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
Placówka Terenowa w Wyszkowie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Magdalena Banasiak - KRUS Wyszków

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.