List Dyrektora Urzędu Statystycznego w Warszawie

Powszechny Spis Rolny 2020 - podziękowania

Powszechny Spis Rolny 2020 dobiegł końca. Z tej okazji mam ogromną przyjemność poinformować, że obowiązek spisowy wypełniło ponad 246 tys. użytkowników gospodarstw rolnych z województwa mazowieckiego. Tym samym odsetek spisanych gospodarstw wyniósł na Mazowszu ponad 97%!

To nasz wspólny sukces i chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za otwartość, życzliwość oraz zaangażowanie w przeprowadzenie akcji spisowej w tym trudnym i nieprzewidywalnym czasie światowej epidemii. Współpraca z przedstawicielami urzędów miast i gmin województwa mazowieckiego była niezwykle profesjonalna i sprawna. Dziękuję Państwu jako Gminnym Komisarzom Spisowym. Proszę także przekazać podziękowania pracownikom urzędów i jednostek podległych, sołtysom, radnym i wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję informacyjną wśród lokalnych społeczności.

Składam również serdeczne podziękowania wszystkim użytkownikom gospodarstw rolnych na terenie Państwa jednostki, którzy poświęcili swój czas i wypełnili elektroniczny formularz samodzielnie, spisali się przez telefon lub podczas wywiadu bezpośredniego z rachmistrzem spisowym. Każda wypełniona ankieta ma ogromne znaczenie dla przyszłości polskiego rolnictwa.

Jestem przekonana, że wspólnie wypracowane działania przełożą się na kształt rozwiązań zastosowanych w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, a doświadczenie zdobyte w tym wyjątkowym czasie będzie cenną lekcją dla nas wszystkich.

Dyrektor
Urzędu Statystycznego w Warszawie
Zastępca Wojewódzkiego Komisarza Spisowego
/-/ Zofia Kozłowska

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.