Aktualności w Gminie

Zajęcia plastyczne odwołane do końca grudnia

Z powodu prac budowlanych na terenie Centrum Kultury zajęcia plastyczne są odwołane do końca grudnia.

Przepraszamy

 

Zapraszamy na XIX Gminny Przegląd Kolęd

Czytaj więcej...

Wymakracz Długosiodło ogłasza nabór!!!

Z wielką przyjemnością chcemy ogłosić, że Wymakracz Długosiodło otwiera nabór do drużyny młodzieżowej dla chłopców w wieku 10-14 lat oraz do drużyny seniorskiej dla wszystkich powyżej 16 roku życia! Jeśli chodzi o drużynę młodzieżową na razie są to jedynie wstępne plany, ale mamy nadzieję, że po nowym roku uda się zacząć treningi, oczywiście wszystko zależy od ilości chętnych osób. Prosimy rodziców oraz wszystkich zainteresowanych o kontakt z naszymi zawodnikami - Emilem Mostowskim (nr. 789-418-234) i Piotrem Rosińskim (nr. 515-264-123). Jeśli chodzi o zespół seniorów, lidera ostrołęckiej B-klasy, w najbliższym czasie podamy na stronie informację o rozpoczęciu treningów! Wszystkich chętnych zapraszamy!

„Kurtyna w górę” - premiera spektaklu „Obłudnicy - Czarcie wesele”

Przy wejściu na salę biesiadników zapraszała młoda para i teściowie. Dalej rozgrywały się sceny jak na prawdziwym weselu - tańce, biesiadne przyśpiewki, barwne stroje weselników. „Jak czart zaprasza do pełnego stołu dzieją się rzeczy dziwne - siedzisz przy pełnym stole a się nie najadasz, jesz ale się nie najadasz, jesz dużo a jesteś głodny, bawisz się wesoło a niby jesteś smutny, dobrze życzysz gębą swoją bo przecież składasz życzenia wszelkiej pomyślności na nowej drodze, a w głębi serca nienawidzisz tych, których jesteś gościem”. Takie słowa padły w trakcie wspólnej biesiady. Goście weselni patrzyli na siebie z niechęcią, nie kryli obłudy i zawiści, rodzice pary młodej kłócili się o pieniądze, a państwo młodzi zamiast patrzeć sobie w oczy, pogrążeni byli w wirtualnym świecie. Robili na bieżąco selfie i zamieszczali w internecie. (#para_młoda #tesciowa #love #wesele). W rolę Pary Młodej wcielili się Julia Majewska i Czarek Skarpetowski.

Czytaj więcej...

Uroczyste obchody Święta Niepodległości

100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości to niezwykła rocznica. Po 123 latach niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polaków, nasz kraj odzyskał suwerenność. Państwo Polskie narodziło się na nowo i powróciło na mapę świata.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.