Jubileusze par małżeńskich

27 października odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50 i 25 lecia par małżeńskich. Jubilatów powitała zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Joanna Brejnak. Dla jubilatów wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół w Starym Bosewie prezentując piękne utwory o miłości, życiu i pragnieniach.

Słowa uznania dla małżonków wyrazili Przewodnicząca Rady Gminy Maria Gałązka, Wójt Stanisław Jastrzębski i Zastępca Wójta Ewa Karczewska. Dziękowali Jubilatom za to, że przez lata wspólnego życia z troską i oddaniem pielęgnują i umacniają wartość, jaką stanowi rodzina, a tym samym świadomie i odpowiedzialnie wychowują kolejne pokolenia naszej lokalnej społeczności. Jubilatów obchodzących Złote Gody udekorowali medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej a małżonkowie z dwudziestopięcioletnim stażem otrzymali dyplomy. Nie zabrakło toastu za ich zdrowie, gromkiego „Sto lat” i weselnego tortu.

Przy stole jubilaci wraz ze swoimi bliskimi i organzatorami śpiewali stare, znane piosenki oraz wspominali minione lata.

Medale i dyplomy za 50 lat małżeństwa otrzymali w tym roku:
Maria i Wojciech Bardyszewscy
Jadwiga i Tadeusz Długołęccy
Barbara i Jan Gałązkowie
Krystyna i Kazimierz Gorzelany
Celina i Jan Paśk
Halina i Bonifacy Skalikowie
Wiesława i Tadeusz Szyszkowscy
Zofia i Mieczysław Wróblowie

Dyplomy za 25 lat małżństwa otrzymali:
Elżbieta i Jacek Osowieccy
Barbara i Przemysław Mietrzwińscy
Sylwia i Dariusz Gruszkowie
Elżbieta i Jerzy Puchalscy
Anna i Leszek Machnowscy

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.