Delegacja na Ukrainę

W dniach 15-17 września 2017 r. delegacja z Gminy Długosiodło w składzie Ewa Karczewska, Urszula Kmoch, Tomasz Orłowski uczestniczyła w wyjeździe na Ukrainę do Gminy Wita-Pocztowa w Rejonie Kijewskoswiatoszyńskim Obwodzie kijowskim.

Gmina Wita-Pocztowa 16 września obchodziła Dzień Wspólnoty i jednocześnie świętowała 900-lecie istnienia miejscowości.

Polska delegacja zwiedziła m.in. szkołę, ośrodek zdrowia, urząd gminy, Kijów oraz uczestniczyła w obchodach Dnia Wspólnoty. Wizyta miała na celu wymianę informacji, przykładów dobrych praktyk i pomysłów oraz nawiązanie kontaktów w celu dalszej współpracy pomiędzy gminami. Wyjazd odbył się na zaproszenie Dmytro Szulgana Przewodniczącego Wiejskiej Rady Gminy Wita-Pocztowa.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.