Uroczystość z okazji Dnia Kobiet

Kobiety niewątpliwie są nieodłączną częścią świata i sprawiają, że jest on piękniejszy. Doceniać je trzeba przez cały rok, a nie tylko w dniu ich święta. Miło jest jednak kultywować tradycję i właśnie tego dnia obdarowywać kwiatami i prezentami.

Wszystkim kobietom z naszej gminy zadedykowano muzyczne popołudnie w Centrum Kultury, z okazji nadchodzącego święta.

Podkreślając wyjątkową rolę kobiet we wszystkich dziedzinach życia, Wójt Stanisław Jastrzębski wyraził swoją wdzięczność i złożył wszystkim reprezentantkom płci pięknej serdeczne życzenia.

Wokalnie, tanecznie i poetycko zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół w Starym Bosewie w programie o kobietach, nie tylko dla kobiet. Gromkie brawa były najlepszym dowodem na to, że młodzi artyści dali z siebie wszystko, a zaprezentowany przez nich program był bardzo atrakcyjny.

W zaczarowany świat operetki i musicalu zabrali publiczność artyści z Poznania - Agnieszka Wawrzyniak, Karolina Garlińska - Ferenc, Klaudiusz Kapłon i Wiesław Paprzycki. Była w nim zabawa i humor, a przede wszystkim maksymalna dawka artyzmu. Publiczność poddała się magii arii i duetów z operetek oraz utworom z musicali. Artyści wyśpiewali utwory: „Czardasz Silwy”, „Dla ciebie śpiewam tę pieśń”, „Jakże mam ci wytłumaczyć”, „Aria Boniego”, „Czardasz Maricy”, „Trzpiotka”, „Wielka sława”, „Usta milczą”, „Nie czekaj mnie w Argentynie”, „Chcę słodko marzyć”, „Karambolina”, „Duet balkonowy”, „Oczarowanie”, „:Przetańczyć całą noc”, „Przyjdź na małe rande vous”, „Chcę słodko marzyć” i obowiązkowe „Brunetki, blondynki”

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ewa Krysiak

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.