NORTHTEC MTB ZIMĄ - DŁUGOSIODŁO 2018

W ostatnią niedzielę odbył się finał cyklu rowerowego Northtec MTB zimą zorganizowany wspólnie z jego pomysłodawcą Cezarym Zamaną – jednym z najlepszych polskich kolarzy szosowych ostatnich dekad, mistrzem Polski, zwycięzcą Tour de Pologne. Wzięło w nim udział ok. 400 zawodników z całej Polski.

Wyścig rozegrał się na trzech dystansach: Mega (49km), FIT (27 km) oraz HOBBY (10 km). W tym ostatnim rywalizowały dzieci. Wydarzeniu towarzyszyły konkurencje sprawnościowe na rowerze dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez pracowników Centrum Kultury. Tor przeszkód pokonywały w czterech kategoriach. O nagrody rywalizowało 30 uczestników. Rozlosowano też nagrodę główną ufundowaną przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Uczennica Zespołu Szkół w Starym Bosewie Weronika Uchal wygrała rower, który wręczył dyrektor ośrodka Mirosław Augustyniak.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.