Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

16 kwietnia w Zespole Szkół w Starym Bosewie odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W etapie gminnym wzięło udział 22 uczniów ze szkół w Długosiodle, Starym Bosewie, Dalekiem i Sieczychach.

Młodzież musiała wykazać się wiedzą teoretyczną, praktyczną oraz znać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwała komisja w składzie: Ewa Krysiak – dyrektor Gminnego Centrum, Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle, Marek Kaniewski – specjalista ds. kultury i sportu oraz Rafał Pawłowski – inspektor ds. kultury i sportu.

Turniej odbył się w dwóch kategoriach. W grupie szkół podstawowych zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle w składzie: Weronika Kuczyńska, Matylda Biernat, Wiktor Szymański, Jakub Ludwikowski. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie ze szkoły w Dalekiem a trzecie ze Starego Bosewa.
W klasach gimnazjalnych najlepsi okazali się Karolina Szymańska, Michał Kot, Piotr Brejnak reprezentanci szkoły w Długosiodle.

Zwycięzcy uzyskali prawo reprezentowania gminy na szczeblu powiatowym. Otrzymali również atrakcyjne nagrody rzeczowe z rąk Wójta Gminy Stanisława Jastrzębskiego.

Organizatorem etapu gminnego i fundatorem nagród dla uczestników było Gminne Centrum, Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.