Wymakracz Długosiodło ogłasza nabór!!!

Z wielką przyjemnością chcemy ogłosić, że Wymakracz Długosiodło otwiera nabór do drużyny młodzieżowej dla chłopców w wieku 10-14 lat oraz do drużyny seniorskiej dla wszystkich powyżej 16 roku życia! Jeśli chodzi o drużynę młodzieżową na razie są to jedynie wstępne plany, ale mamy nadzieję, że po nowym roku uda się zacząć treningi, oczywiście wszystko zależy od ilości chętnych osób. Prosimy rodziców oraz wszystkich zainteresowanych o kontakt z naszymi zawodnikami - Emilem Mostowskim (nr. 789-418-234) i Piotrem Rosińskim (nr. 515-264-123). Jeśli chodzi o zespół seniorów, lidera ostrołęckiej B-klasy, w najbliższym czasie podamy na stronie informację o rozpoczęciu treningów! Wszystkich chętnych zapraszamy!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.