Dzień Seniora 2019

Nikt nie wie o życiu tyle co seniorzy. Dlatego chętnie korzystamy z ich doświadczenia i często zwracamy się o poradę. Dziękujemy – usłyszeli seniorzy podczas świętowania Gminnego Dnia Seniora.

Ta uroczystość jest podziękowaniem i wyrażeniem szacunku dla ludzi w "jesieni życia". Seniorzy angażują się w życie społeczno-kulturalne gminy, działają, aranżują, kreują, pomagają, wspierają i są przy tym niezastąpieni. Wraz z podziękowaniami popłynęły życzenia od władz gminy – Wójta Stanisława Jastrzębskiego i zastępcy Ewy Karczewskiej oraz od Przewodniczącej Rady Gminy Teresy Paradowskiej. Do życzeń dołączyły się też kierownik GOPS Katarzyna Piórkowska wraz z pracownikami i przedstawiciele kultury. Wszyscy życzyli seniorom przede wszystkim zdrowia, bo gdy będzie im dopisywało to z energią i chęcią do działania jaką posiadają, mogą jeszcze przenosić góry. Dla każdego klubu seniora przygotowano dyplomy za aktywność i zaangażowanie w życie gminy. Było bardzo uroczyście - odświętne stroje, eleganckie fryzury, a przede wszystkim doskonały nastrój, dobry humor, pogoda ducha i chęć do zabawy. Po raz kolejny Seniorzy udowodnili, że potrafią wspaniale się bawić. Świętowanie zakończyły popisy na parkiecie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.