"W pułapce złudzeń" spotkanie z Łukaszem Backielem

W dniu 29 stycznia ponad 150 uczniów klas VII i VIII spotkało się z Łukaszem "Bacą" Backielem - muzykiem zajmującym się muzyką elektroniczną, specjalizującym się w muzyce drum&bass, techno-trance i break beatt. W autorskim programie zatytułowanym "W pułapce złudzeń" omawiał zróżnicowane tematy dotyczące uzależnień i przemocy, mimo że sam zawsze był i jest wolny od nałogów. Starał się uzmysłowić słuchaczom jak proste i błahe przyczyny mogą prowadzić do druzgocących skutków. Opowiadał o przypadkach uzależnień od narkotyków, dopalaczy i alkoholu wśród swoich znajomych i związaną z tymi uzależnieniami przemocą. Skupił się na ukazaniu młodzieży pozytywnych stron życia, zadowolenia z odnajdywania własnych pasji i twórczej samorealizacji. Namawiał do tego, aby być jak najdalej od używek i uzależnień. Jako wielokrotny medalista mistrzostw Podlasia i Polski w lekkoatletyce, namawiał do prowadzenia zdrowego stylu życia i uprawiania sportu. Jego oratorskie umiejętności oraz bardzo wyszukany kunszt muzyczny spowodowały, że spotkanie było nie tylko pogadanką ale także wydarzeniem kulturalnym. W niekonwencjonalny sposób wskazał młodzieży pozytywne strony życia, radość z odnajdywania własnych pasji i twórczej samorealizacji. To była bardzo ciekawa forma profilaktyki.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.