Koncert Ogniska Muzycznego i Studia Piosenki

Zwieńczeniem zakończenia I semestru 2019/2020 Ogniska Muzycznego i Studia Piosenki była uczta muzyczna przygotowana przez słuchaczy pod kierunkiem Zbigniewa Zdunka.

Oczywiście wcześniej zdali egzamin, a koncert był kolejnym sprawdzianem muzycznych umiejętności, z którego wywiązali się wzorowo. Młodzi pianiści: Michał Papis, Bartosz Papis, Kuba Kuty, Weronika Sędzińska, Michał Szyba, Damian Ordak, Laura Grzywacz i Olga Ludwikowska wykonali utwory m.in. Ferenca Liszta, Jakuba Offenbacha, Wolfganga Amadeusa Mozarta, Fryderyka Chopina, Carla Czernego, czy Muzio Clementiego. Wokalne popisy rozpoczęły Seniorinki, które zaśpiewały piosenkę o chłopaku, który odszedł „W siną dal” oraz „Pytasz mnie, co ci dam”. Weronika Sędzińska i Kinga Tomaszewska zaśpiewały o psie Bemolu i Myszce Miki. Po nich zaprezentowali się najmłodsi - Dawid Kruszewski i Maja Szyba. Koncert zakończyła Anna Chędoszko-Papis, utworami „Gdy zakochałam się” oraz „Tak bym chciała kochać już”.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.