Kocert Bellcanti

W minioną niedzielę fani operetki przybyli do parku na koncert zespołu Bellcanti. Trio sopranowe tworzą to Karolina Sołomin, Magdalena Chmielecka, Maria Malinowska a na fortepianie akompaniował pianista, aranżer, kompozytor oraz producent muzyczny Mateusz Lipiński. Tę czwórkę wyjątkowych artystów łączy przyjaźń, nieustanne zakochiwanie się w dźwiękach i pasja do muzyki. Śpiewaczki występowały na niejednej muzycznej scenie w Polsce i zagranicą. Współpracowały m.in. z The Film Harmony Orchestra, Orkiestrą Kameralną Progress, Capella Gedanensis, Kwartetem Opera oraz pianistką i wokalistką Odet. Na scenie w Długosiodle ich piękne głosy wybrzmiały w najsłynniejszych ariach oraz operowych wersjach znanych czardaszy, kupletów i pieśni. Artystki zaśpiewały m. in. walca Musetty Quando me’n vo z opery „La Boheme Giacomo Puccini, arię Juliette Je veux vivre z opery „Romeo et Juliette” Charlesa Gounod, Graj cyganie, graj z operetki „Perła z Tokaju” Freda Raymonda, kuplety Adeli Taki pan, jak pan z operetki „Zemsta nietoperza” Johana Straussa a na zakończenie Time to say goodbye Andrew Loyd Webbera. Trudno było się publiczności rozstać z artystkami, więc po gromkich oklaskach zespół na bis zaśpiewał znany przebój dwudziestolecia międzywojennego „Baby, ach te baby”. Koncert zespołu Bellcanti był naprawdę wspaniałą muzyczną podróżą z przewodnikiem Michałem Foggiem, który prowadził koncert.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ewa Krysiak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.