Seniorzy w plenerze

Epidemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość. Na całkowity powrót do normalności jeszcze musimy poczekać. Ostatnie miesiące były trudnym czasem szczególnie dla seniorów. Stan epidemii uniemożliwił spotkania w klubach seniora. Dobrym rozwiązaniem na ten moment jest zorganizowanie spotkania w plenerze. Jest ciepło, łatwiej w ten sposób zachowywać też dystans społeczny.

Centrum Kultury i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej postanowiły zorganizować spotkanie na świeżym powietrzu dla wszystkich klubów, oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Teren przy stadionie okazał się być doskonałym miejscem by spotkać się po tak długiej przerwie. Było ognisko, pieczenie kiełbasek i muzyka. Seniorzy chętnie wzięli w nim udział i widać było, jak bardzo brakowało im wspólnego spędzenia czasu. Wszyscy mają nadzieję, że oczywiste w tej sytuacji ograniczenia szybko się zakończą i wszystko wróci do normy. Tego nam wszystkim naprawdę brakuje.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ewa Krysiak

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.