Akcja - Mistrzowie Agro

Przedstawiciele Gminy Długosiodło zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce

Pismo Pani Katarzyny Niedzwieckiej,
Głównego koordynatora akcji Mistrzowie Agro

W imieniu Pawła Siennickiego, redaktora naczelnego "Polski Times" mam przyjemność poinformować, że przedstawiciele Gminy Długosiodło zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Polska Times" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskali:

 1. Andrzej Kot, sołtys Sołectwa Jaszczułty,
 2. Ania Ponichtera, sołtys Sołectwa Zalas,
 3. Danuta Pakieła, sołtys Sołectwa Sieczychy,
 4. Elżbieta Melion, sołtys Sołectwa Łączka,
 5. Krystyna Gałązka, sołtys Sołectwa Kalinowo,
 6. Lilla Ewa Jagiełło, sołtys Sołectwa Wólka Grochowa,
 7. Marek Bloch, sołtys Sołectwa Łączka,
 8. Mariola Kruszewska, sołtys Sołectwa Stare Bosewo,
 9. Sławomir Plakwicz, sołtys Sołectwa Blochy,
 10. Wiesław Śniadała, sołtys Sołectwa Długosiodło
 11. oraz KGW w Sieczychach.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Serdecznie zachęcam do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Pełną informację o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.polskatimes.pl/agro

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.