Turniej Charytatywny "Gramy dla Michałka"

W sobotę 17 października na Orliku w Starym Bosewie odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pod nazwą „Gramy dla Michałka”. W zmaganiach wzięło udział 10 drużyn: Nauczyciele SP Długosiodło, FC Bayern, FC Bosewo, FC Osiem Wilki, FC Hollywood, Apollo Talents, Randomy, BBS, Długosiodło II, Zmarnowane Talenty. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, turniej rozegrano bez udziału publiczności.

W zmaganiach najlepsza okazała się drużyna BBS, która w meczu finałowym po serii rzutów karnych pokonała Zmarnowane Talenty. Trzecie miejsce zajęli Apollo Talents, pokonując FC Bosewo, również po konkursie jedenastek.

Celem głównym turnieju była zbiórka pieniędzy na leczenie dla Michasia. Udało się pozyskać kwotę 2802 zł. Cześć osób przelała środki bezpośrednio na konto zbiórki, łącznie rachunek Michasia zasili kwota 2942 zł.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, trenerom: Rafałowi Gordziejczykowi i Emilowi Mostowskiemu, za sędziowanie turniejowych spotkań oraz Łukaszowi Reisingowi za wsparcie medyczne podczas imprezy.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.