29 Finał WOŚP w Długosiodle

Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdecydowanie różniła się od tych, które pamiętamy z lat ubiegłych. Choć forma była inna, to cel ten sam - pomoc chorym dzieciom.

Już od wczesnych godzin porannych na ulice wyruszyło 62 wolontariuszy. Można było ich spotkać w rejonie Długosiodła i większych wioskach gminy. Wszyscy kwestujący byli odpowiednio zabezpieczeni pod względem sanitarnym, tak by cało wydarzenie przebiegało bezpiecznie.

Kwestowali uczniowie ze szkół w Długosiodle, Starym Bosewie, Dalekiem, Blochach i Sieczychach. Po raz kolejny udowodnili, że są wspaniałymi, zaangażowanymi wolontariuszami. Uzbierali 13 933.92 zł.

Mieszkańcy Gminy Długosiodło po raz kolejny wykazali się wielkim sercem, za co Sztab WOŚP w Długosiodle serdecznie dziękuje. Podziękowania kierujemy również do dorosłych wolontariuszy, którzy włączyli się w organizację 29 Finału WOŚP – opiekowali się kwestującymi, liczyli zebrane pieniądze i czuwali nad logistyką przedsięwzięcia. Do zobaczenia za rok. SIEMA !!!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ewa Krysiak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.