Informacja ws. wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników

Informacja o możliwości skorzystania z pomocy pracownika ODR przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników w 2021 r.

Informujemy mieszkańców gminy Długosiodło o możliwości skorzystania z pomocy pracownika ODR przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników w 2021 r. w budynku Centrum Kultury w Długosiodle przy ul. Królowej Jadwigi 26 w każdą środę od godz. 10.00 do 15.00.

Nr tel. 504-070-233 lub 502-116-979.

W sytuacji gdyby pracownik ODR nie mógł w danej chwili zaspokoić potrzeb wszystkich chętnych, o pomoc można zwracać się również do pracowników Gminnego Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji.

Wnioski można wypełniać również elektronicznie korzystając z pomocy pracownika ODR. Więcej informacji pod linkiem Informacja ws. wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.